Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

KATHIE DAVIS Olayı

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1 KATHIE DAVIS Olayı Bir Çarş. Ağus. 19, 2009 10:52 am

can0war

avatar
Scholars Araştırma Ekibi
Scholars Araştırma Ekibi
UFO araştırmacısı Budd Hopkins, 1983 yılının Eylül ayında Kathie Davis takma adlı genç bir hanımdan esrarengiz bir mektup aldı. Kathie, mektubunda Indiana’nın Indianapolis kentindeki Copley Woods kasabasında yaşadığını yazmakta ve o yıl başından geçen bir yakın karşılaşma olayından bahsetmekteydi.

Kathie mektubunda iki konudan söz etmekteydi; ilki yıllar önce ablasının başından geçen bir “kayıp zaman” olayı, ikincisi ise fotoğraflarla belgelenmiş bir UFO gözlemi. Kathie’nin anlattığına göre, ablası Laura 1965 yılında bir gün arabayla eve doğru dönerken çok tuhaf bir olayla karşılaşmıştı. Arabayı kullanırken birdenbire bir park yerinde durması gerektiğini hissetmiş, orada beklerken önce tuhaf, parlak ışıklar görmüş, ardından da esrarengiz bir cismin arabasının üzerinde havada durmakta olduğunu farketmişti. Daha sonra neler olduğu hakkında hiçbir şey hatırlamayan Laura, kendini birdenbire yolda giderken bulmuştu. Kathie’nin anlatmak istediği diğer olay ise arka bahçelerinde birdenbire ortaya çıkan yaklaşık 2.4 metre çapındaki bir daireyle ilgiliydi. Kathie, bu dairenin bir UFO’nun oraya inmesi sonucu oluştuğuna inanmaktaydı ve söz konusu dairenin 15 tane renkli resmini mektubuna eklemişti. Kathie mektubunda ayrıca, hem annesinin hem de kendisinin pek çok esrarengiz deneyimler yaşadığını, kendininkilerin genellikle akılda kalan, tuhaf rüyalar şeklinde olduğunu yazmaktaydı. Kathie bu rüyalarda tuhaf yaratıklar görmekteydi. Hopkins, bu mektup üzerine olayı araştırmaya başladı; sonradan bu olayın o ana kadar görülmüş en önemli kaçırılma olayı olduğunu söyleyecekti.

Hopkins’le yaptığı bir çok görüşme ve derin hipnoz seanslarından sonra Kathie, ergenlik çağlarından itibaren bir çok kaçırılma olayı yaşadığını hatırladı. Kathie’nin ailesi ve arkadaşları da bu olaylar içinde yer almışiardı. Hopkins, Kathie Davis’in ve ailesinin diğer üyelerinin başlarından geçen bu deneyimleri 1987’de basılan ikinci kitabı “Intruders” -Davetsiz Misafirler’de anlatmaktadır. Bunlar, Kathie daha altı yaşındayken başlayan kaçırılma deneyimleridir ve uzaylı/insan melezleri yaratmak amacıyla gerçekleştirilmişlerdir.

Kathie, bu kaçırılmalardan birinde, bir tür yapay döllenmeyle hamile bırakıldığını hatırlamaktadır. Bunu takip eden başka bir olayda ise, cenin Kathie’nin rahminden alınmıştır. Bir kaç sene sonra yaşadığı başka bir deneyimde, uzaylılar Kathie’ye bir kaç melez varlık göstermişler, bunların Kathie’nin çocukları olduğunu söylemişlerdir ve Kathie’yi bu melez varlıklarla bir bağ kurması için cesaretlendirmişlerdir.

Kathie’nin başından geçen kaçırılma deneyimlerinin çoğu, tıbbi -özellikle jinekolojik- prosedürler içermektedir. Hopkins’e göre, Kathie’nin başından geçen kaçırılma olayları bize, dünya dışı varlıkların uzun süreli genetik bir üreme programı gerçekleştirmekte olduğunu ve insanlardan aldıkları örnekleri kendi genetik stoklarıyla birleştirerek melez canlılar yarattıklarını göstermektedir.

Kathie Davis olayı, uzaylıların insan türü üzerinde genetik deneyler yapmakta olduklarını açıkça ortaya koymaktadır. Aynı zamanda, uzaylı ziyaretlerinin bir kereye mahsus bir şey olmadığını ve kaçırılan kişinin tüm hayatı boyunca sürebileceğini de göstermektedir.

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz