Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Telekineziye inanıyor musunuz?

100% 100% [ 2 ]
0% 0% [ 0 ]
Toplam Oylar : 2

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1 Telekineziye inanıyor musunuz? Bir Ptsi Ağus. 17, 2009 10:08 pm

TueLonce

Scholars Araştırma Ekibi
Scholars Araştırma Ekibi

2 İnanıyorum Bir Salı Ağus. 18, 2009 9:28 am

can0war

Scholars Araştırma Ekibi
Scholars Araştırma Ekibi
Şahsen ben telekineziyle ilgilenmeye "Heroes" dizisini seyrederken başlamıştım. Dizide de telekinezi yapabilen karakterler vardı. Dizi ne kadar fantastik olarak kabul edilse de ben telekineziye inanıyorum.. Henüz telekinezi yapamıyorum ama yapan insanlar olduğunu biliyorum. Bu sonuca da ilk olarak araştırmalarım(ız) sonucu vardım, ikinci olarak da son zamanlarda bu konuda televizyona çıkan profesyonel insanların varlığı nedeniyle inandım. Türkiye'de bundan önce telekinezi ve diğer bu tarz bilim dallarına pek fazla önem verilmemesine rağmen , nihayet Türkiye'de de bu tarz; geleceğimizde büyük ve öenmli birer yer tutan bilim dallarıyla ilgilenilmeye başlandı. Biz de "Scholars" olarak bunu hedeflemekteyiz. Paylaşımın için teşekkürler.. Wink

3 Geri: Telekineziye inanıyor musunuz? Bir Salı Ağus. 18, 2009 10:35 am

TueLonce

Scholars Araştırma Ekibi
Scholars Araştırma Ekibi
Bence telekinezi uzakdoğuda önce bulunmuştur. şahsi fikrim çünkü uzakdoğu fillerinde inançları gerği havaya suya toprağa hükmeden karaterler vardı. Bende telekinezie inanıyorum. Şu an bunu okurken bulunduğunz alan ve oda sizin içinizde zihninizin yansıttığı bir görüntü. Bu yüzden zihninizin içinde olan bi objeyi vücud enerjinizle hareket ettirmek imkansız olmasa gerek.

İnanıyorum

Sponsored content

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]