Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Astral Deneyimleriniz !

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1 Astral Deneyimleriniz ! Bir Çarş. Ağus. 19, 2009 9:26 am

TueLonce

avatar
Scholars Araştırma Ekibi
Scholars Araştırma Ekibi
Astral Seyehat Hakkındaki deneyimlerinizi bizimle paylaşırsanız, hem bilgi ve tecrübelerinizden hemde değerli deneyimlerinizden faydalanmış oluruz.

2 Geri: Astral Deneyimleriniz ! Bir Çarş. Ağus. 19, 2009 9:35 am

TueLonce

avatar
Scholars Araştırma Ekibi
Scholars Araştırma Ekibi
17 Ağustos 2007 gecesi saat 1:30 civarı !

Serin olduğu için salonu tercih ettim sokaktan gelen ışık odaya direk vurmasada objeler çok net görülcek şekilde aydınlıkı flu bir biçimde idi. yatakta tam 30dk deneyere oyalandım ama bu kadar ilerleye biliceğim aklıma gelmemişti.

Astral Seyehat hakkında bilgilendiğim için bu konu hakkında korkularımda kalmamıştı.

enerjiyi vücuda yayma konusunda makalede fiziksel eller düşünülerek enerjiyi ayaklarınızdan üst noktaya kadar çekmeniz söleniyor ama ben fiziksel elerimle enerjiyi sargı bezi gibi düşünerek sara sara çıktım ve gerçekten tüm vücudumda enerjiyi hissetmemde etkili oldu.

bir süre sorna tavana bakıyor ve kendimi tavandan izlediğimi hayal ediyordum. kendimi izlemeyi sabit tutmak çok güçtü sürekli hayalim yıkılırcasına siliniyor tekrarlamak zorunda kalıyordum. Birden ayak ve elerimde küçük titreşimler tüm vücuduma yayıldı. bunun olucağını okumuştum içim rahattı göbek kısmında şiddetli bir atış sürekli kendini yineliyordu ard arda tak tak tak böle bir şey olucağınıda okumuştum devam ettim kendimi izlediğimi hayal etmeye.

Ve gözlerim açıkken kararmaya başladı gözlerimi açık tuttuğumdan emindim ama karanlık yappoz parçaları gibi gözümün önünde birleşik hertaraf kap karanlık bir hal aldı yüzümdeki enerji alnımın ortasına doğru bir güçle çekiliyor gibiydi titreşimler devam ediyordu. kulaklarım oturmuş gibi bi basıklık hava yığını vardı.

-tamam işte çıkıyorum.

dediğimde bir süre sonra (1-2 sn) gözlerim tekrar aydınlandı sanırım başaramamıştım biraz daha denedim ama bu noktaya gelmek bile beni yormuştu o gece aynı noktaya gelemedim. ve 10 - 20 dk arası yataktauyumaya çalıştım.
uyuyamıyordum.

Bir süre sonra nasıl uyuduğumu anlamadım ama uyandığımı hatırlıyorum yatağımdadım hol ışığı yanıyor ve (komik gelebilir ama ciddiyim) çamaşır makinasının sesi geliyordu yatmadan önce aynı olayı yaşamıştım ve gece yarısı çamaşır makinasının bizi evde çalışması çok zor bi ihtimaldir. astralda olabiliceğimi düşündüm. acaa bilinçsizcemi çıkış yaptım diyordum. yataktan kalkma cesaretine varamadım kalksaydım belki bedenim yerde kalıcaktı. Ama korktum ve tekrar yattım. bi süre sonra uyandığımda hol ışığı kapalı makina sesi yok herşey olması gereken ve normal serindeydi acaba o arada çıkışı gerçekleştirmişmiydim ?

Okuduğunuz için teşekkürler !

3 Geri: Astral Deneyimleriniz ! Bir Paz Ağus. 08, 2010 5:07 pm

fırtına


Scholars Level 0
ilginç!!! astral seyahat ne oluyor tam olarak acaba...teknikleri neler daha önce denemiş biri olaraktan beni bilgilendirirseniz sevinirim...

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz