Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Forum Kuralları

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1 Forum Kuralları Bir Ptsi Ağus. 17, 2009 11:36 pm

can0war

avatar
Scholars Araştırma Ekibi
Scholars Araştırma Ekibi
Forum Kuralları


1) Forumumuzda kesinlikle ahlak kuralları dışına çıkan kişileri barındırmıyoruz ve üyeliklerini kapatıyoruz. Ahlak kurallarından kastettiğimiz ise küfür, hakaret gibi seviye özürlülerinin kullandıkları terimleri kullanmamaktır.

2) Forumumuzda kesinlikle yasa dışı paylaşımlar yoktur ve bundan sonra da olmayacaktır. Forumumuzun amacı tamamen bilgi alışverişini gerçekleştirmektir. Bu nedenle yasa dışı içerikler, paylaşımlar yapan üyelerimiz de süresiz olarak forumdan atılacaktırlar. Ve bu forumumuzun negatif olarak baktığı, üyelerin yaptığı misal olarak; "mp3 indirme, film indirme, telif hakları alınmamış dosya indirme" gibi paylaşımlar, içeriklerden forumumuz sorumlu tutulamaz ve bunların yapılmaması için forum yönetimimiz elinden geleni yapmaktadır. Siz de bu tür yasa dışı paylaşımlar gördüğünüzde bunları; forumun geleceği, düzeni ve refahı için bunları yöneticilere rapor etmelisiniz.

3) Forum içerisinde üyelerimiz karşılıklı olarak dostluk kurabilir, tanışabilir fakat bunlar karşılıklı olmadığı ve rahatsız edici derecede olduğu zaman bunu yöneticilere bildirmeniz yeterlidir. Özel mesajdan veya forum içerisindeki bilgi alışverişinde uygunsuz ve rahatsız edici mesajlar gördüğünüz zaman bunu yöneticilere bildirmeniz yeterlidir.

4) Forumun geleceğini, düzenini, refahını bozacak hareketlerde bulunmak da üyelik yasaklanmalarını getiren hareketlerdendir.. Bu tarz işlemlerde bulunan üyeler forumdan yasaklanacaklardır.

Genel olarak kurallarımız bundan ibarettir. Bu kurallara uyduğunuz sürece siz üyelerimiz, biz yöneticiler; paylaşımın, bilgi alışverişinin ve yeni bir şeyler öğrenip öğretmenin heyecanıyla forumda güzel bir şekilde varlığımızı sürdürebiliriz.. İlginiz için teşekkürler..


Scholars Yönetimi

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-

» Chat Kuralları

Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz