Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Uzaylı otopsi video

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1 Uzaylı otopsi video Bir C.tesi Ağus. 22, 2009 10:11 am

red4lert

Scholars Level 1

Videoda gördügünüz gibi uzaylıya otopsi yapılıyor..

2 Geri: Uzaylı otopsi video Bir C.tesi Ağus. 22, 2009 11:11 am

can0war

Scholars Araştırma Ekibi
Scholars Araştırma Ekibi
Buna "Roswell Otopsi Olayı" deniyor. Fakat bunu çeken "yönetmen" sahte olduğunu açıkladı.. Konuyu "Sahtecilik Ve Yanımsama" bölümüne taşıyorum..

3 Geri: Uzaylı otopsi video Bir C.tesi Ağus. 22, 2009 11:23 am

TueLonce

Scholars Araştırma Ekibi
Scholars Araştırma Ekibi
belkide yönetmen gerçekleri sölemek istemedi videoyu yayınladığına pişman oldu ve sahte de. confused

4 Geri: Uzaylı otopsi video Bir C.tesi Ağus. 22, 2009 11:46 am

can0war

Scholars Araştırma Ekibi
Scholars Araştırma Ekibi
Podcss demiş ki:belkide yönetmen gerçekleri sölemek istemedi videoyu yayınladığına pişman oldu ve sahte de. confused

Kesinlikle hayır; nedeni de otopsi videosu ilk çıktığında çok fazla yankı gördü. Video ilk çıktığında (yıllar önce) ben de izlemiştim. Otopsi "Roswell Olayı"nda düştüğü iddia edilen ufonun içinden çıkan cesetlere yapılıyor ve bu cesetler de uzaylı. Bunu ilk çıktığında her yerde paylaşmışlardı ( özellikle de medya olarak ).. Fakat sonradan ufo araştırmacıları ve halk ayaklandı; "Bu gerçek olamaz" diyerek.. İlk olarak videonun çekildiği mekanı buldular.. Tamamen set kurularak yapılmış olduğu anlaşıldı ve ardından yönetmeni ortaya çıktı ve sahte olduğunu kabul etti. Yani zaten videoda çok gerçekci değil. Ki ben bir ufonun bilinçsiz olarak düşeceğine de inanmayan biri olarak düşen ufodan bulunan cesetlerin otopsisine şahsen inanmıyorum. Eğer yönetmen baskıdan dolayı "Hayır bu video sahte" deseydi o zaman baştan bu işe kalkışmazlardı. Çünkü bunun büyük ses getireceğini biliyorlardı. İstedikleri de oldu; "Hakkaten çok ünlü oldular.".. Hatta öyle ki; "Bu otopsi videosu üzerine ne kitaplar yazıldı"; gerek yabancı yazarlar, gerekse Türk yazarlar tarafından; "Roswell otopsi olayı gerçek mi düzmece mi?" , "Roswell olayı gerçek miydi?" , Roswell'da Neler Oldu?" ve daha niceleri.. Fakat herkes en sonunda şuna inandı ki; "Evet Roswell'da ufolarla ilgili vukuatlar olduğu doğruydu fakat bu vukuatların arasında uzaylıların cesedinin otopsisinin videoya alınması yoktu. Bayaa uzun yazdım ama yazmasaydım da içim rahat etmeyecekti galiba Smile

5 Geri: Uzaylı otopsi video Bir C.tesi Ağus. 22, 2009 2:32 pm

red4lert

Scholars Level 1
Bence gerçek bi video zaten videoyu çeken kişi kendisi vermedi alın izleyin diye bu video yanlışlıkla başkalarının eline geçti..
Bu arada yine Rosvell'den bir görüntü ve sağ alt köşede yatan uzaylıya bakın..

6 Geri: Uzaylı otopsi video Bir C.tesi Ağus. 22, 2009 5:56 pm

jetkiller

Scholars Level 3
Karışık işler bunlar...Gerçi bir uzaylı kolay kolay Dünya'ya düşmez.Diyelim düştü kolay kolay kendini buldurmaz...Zaten düşse bile uzaylıların teknolojisi bizimkinden ileridir ve bir yöntem bulur kaçmak için...

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]