Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Hidrokinezi Teknikleri

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1 Hidrokinezi Teknikleri Bir Ptsi Ağus. 17, 2009 10:13 pm

TueLonce

avatar
Scholars Araştırma Ekibi
Scholars Araştırma Ekibi
HİDROKİNEZİ

Hidrokinezi, beyin gücüyle suya hükmetmektir.Hidrokinezide su oluşturulamaz sadece su kontrol edebilir ona yön verilebilinir, çoğaltıp azaltabilir,hacmini değiştirebilirsiniz.


Başlangıç itibariyle geliştirme teknikleri telekineziye benzeyebilir. örnek verecek olursak, bir su kütlesinin ortasındaki mantar tıpayı hareket ettirmek. Fakat dikkat edin, mantara odaklanmak değil, suya etki ederek mantarı oynatmak gerek. Tıpkı girdaba yakalanan bir geminin sürekli dönmesi gibi.

Burada “Bu zaten suya telekinezi uygulamak değil midir?” diyebilirsiniz. Evet aslında olabilir. fakat suyla gerçek bir bağlantı kurmlısınız, sadece maddeye yönelik bir fizik değil elemetin kendisiyle bir olmalısınız. Eğer gerçek yeteneğiniz suysa zaten egzersiz sıklığınıza göre, kısa bir sürede ilerleme kaydedebileceksiniz. Su hariç bir şey düşünmeden meditasyon yapın, yoğunlaşın. bütünüyle suyla kaplandığınızı, gerektiğinde suyun derinliklerinize daldığınızı hissedin. Su olun.

Egzersizler için:

İçi su dolu orta ya da büyük boy camdan bir kase alın. Camdan, çünkü suyun tamamını görebilirsiniz. Mantar tıpa gibi su üstünde kolayca yüzebilen bir nesneyi üzerine yerleştirin. (Telekinezi alıştırmalarında önerilen iki ucuna kibrit çöpü batırılmış iğne gibi)

Şimdi sıra geldi işin en çok pratik ve imajinasyon isteyen bölümüne: Kasenizin karşısında gözlerinizi kapayın. Suyun enerjisini, serinliğini, titreşimlerini hissedin. Onun enerjisiyle kendinizinkini birleştirin. Zihninizde, suyla kurduğunuz enerji bağını hayal edin. Suyun sesini zihninizde duyun, zerafetini hissedin. Bu düşüncelerinizi zihninize kopyalayın ve suyla bir olun. Kendinizi hazır hissettiğiniz zaman gözleriniz açın. Fakat suyla kurduğunuz bağlantıyı kaybetmeyin. O senin bir parçan ve sen de onun. Enerjiyi, zihninizde tutun. Su hareketlenecektir… Ve şimdi, Sudan bir parçasın.. Ona istediğin emri verebilirsin. Kasenin içinde bir girdap oluşturduğunu hayal et. Gittikçe büyüyor ve sürekli hız kazanıyor. İşte o sensin… Bunu yapmayı başardığını hissettiğin ana kadar yapmaya devam et… Sabırlı olun, ilk bir kaç denemede olmuyorsa, ki olmaması muhetemeldir, daha çok egzersiz yapın.
Ve sonra zihninizi dinlendirin.

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-

» 1.Hidrokinezi Nedir?

Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz